Mida del text  
1 3 2
| Mapa del web   
Ajuntament de Corbera de Llobregat

Consistori

Nom: Montserrat Febrero
Grup polític: Esquerra
Alcaldessa
Àrea d'Urbanisme
Correu: mfebrero@corberadellobregat.cat

Nom: Albert Cañellas
Grup polític: CUP
1r Tinent d'Alcaldessa
Àrees d'Ensenyament, Joventut i Habitatge
Correu: acanyellas@corberadellobregat.cat
Nom: Jordi Anducas
Grup polític: Esquerra
2n Tinent d'Alcadessa
Àrees de Cultura i Finances
Correu: janducasp@corberadellobregat.cat

Nom: Jordina Ribó
Grup polític: PDECat
3a Tinenta d'Alcaldessa
Àrees d'Atenció a la Ciutadania, Transparència i Participació Ciutadana
Correu: jribo@corberadellobregat.cat


Nom: Mireia Moreno
Grup polític: ICV-Movem Corbera
4t Tinent d'Alcaldessa
Àrees d'Esports, Cooperació i Solidaritat
Correu: mmorenor@corberadellobregat.cat
Nom: Mercè Rocas
Grup polític: Esquerra
Àrees de Seguretat Ciutadana, Via Pública i Mobilitat
Correu: mrocas@corberadellobregat.cat
Nom: Arturo Martínez
Grup polític: Esquerra
Àrees de Benestar Social i Gent Gran
Correu: amartinez@corberadellobregat.cat
Nom: Miracle Guerra
Grup polític: CUP
Àrees d'Igualtat i Salut Pública
Correu: mguerra@corberadellobregat.cat

Nom: Xavi Miquel
Grup polític: CUP
Àrees de Medi Ambient i Serveis Públics
Correu: xmiquel@corberadellobregat.cat
Nom: Pol Ejarque 
Grup polític: PDECat
Àrees de Desenvolupament Econòmic, Comunicació i Estratègia Digital i Règim Interior
Correu: pejarque@corberadellobregat.cat





Nom: Rosa Boladeras i Serraviñals
Grup polític: PSC
Correu: rboladeras@corberadellobregat.cat


Nom: Alfredo Prado
Grup polític: PSC
Correu: aprado@corberadellobregat.cat
Nom: Andrés Palacios 
Grup polític: GIU
Correu: apalacios@corberadellobregat.cat

Nom: Ramon Gabarrón
Grup polític: PSC
Correu: rgabarron@corberadellobregat.cat
Nom: Carme Benito
Grup polític: PSC
Correu: cbenito@corberadellobregat.cat
Nom: Manel Ripoll 
Grup polític: Moviment pel Canvi
Correu: mripoll@corberadellobregat.cat




Nom: Alfonso Olarte
Grup polític: PP
Correu: alfonsoolarterodes@gmail.com


 



Ajuntament de Corbera de Llobregat
Carrer de la Pau, 5 · Corbera de Llobregat
Tel: 93 650 02 11 · Fax: 93 650 06 62
C.I.F.: P0807100C